Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

*Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. 

TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. 

Ödeme Takibi

Sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise hasarın ne olduğunu açıklayan tutanakla ve varsa görseliyle birlikte en kısa zamanda info@newbeginnings.com.tr mail adresine ya da +09 (535) 464-0563  whatsapp hattına bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde talebinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda gereğinin yapılmasını sağlayacağız.