Veri Gizliliği ve Güvenliği Politikası

Veri Gizliliği ve Güvenliği Politikası

SARIDERE İHT.MAD. AVM İNŞ. SAN. TİC. AŞ , alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır. Sipariş verirken kolaylık yaşamanız için birtakım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

SARIDERE İHT.MAD. AVM İNŞ. SAN. TİC. AŞ , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

SARIDERE İHT.MAD. AVM İNŞ. SAN. TİC. AŞ  yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.


Ünvan:
SARIDERE İHT.MAD. AVM İNŞ. SAN. TİC. AŞ
Adres: 
Burmalı Mah.millet cd uzunçarşı no:21/a Merkez - Afyonkarahisar - Türkiye
Whatsapp:
+09 (535) 464-0563
E-posta: 
info@newbeginnings.com.tr