Ön Bilgilendirme Formu

Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1. SATICI'NIN

Unvanı

: SARIDERE İHT.MAD. AVM İNŞ. SAN. TİC. AŞ

Adresi

: Burmalı Mah.millet cd uzunçarşı no:21/a Merkez - Afyonkarahisar - Türkiye

Telefon

: +09 (535) 464-0563

Web

: www.aktarca.com.tr

E-mail

: info@newbeginnings.com.tr

2. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, BEDELİ VE TESLİM MASRAFLARI

Sözleşme konusu mal ya da hizmetin satış fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Alıcının ülke gümrüğünden, vergisel ya da banka uygulamalarından kaynaklı her türlü gümrük bedeli, KDV ve benzeri durumlardan oluşabilecek ücretlerden SATICI sorumlu değildir.

ALICI'nın

Fatura Adresi

Teslimat Adresi

{ALICIADRES}

{ALICIADRES}

Ürün Bilgileri

Renk

Beden

Fiyat

Adet

Tutar

Toplam

BU TUTARA TÜM VERGİLER DAHİLDİR.

Türkiye içerisinden verilen siparişlerde yukarıdaki tutara KDV dahildir. Yurtdışına gönderilmek üzere verilen siparişlerde yukarıdaki tutara alıcının ülke gümrüğünden, vergisel ya da banka uygulamalarından kaynaklı her türlü gümrük bedeli, KDV ve benzeri durumlardan oluşabilecek ücretler dahil değildir ve bu benzeri durumlardan oluşabilecek ücretlerden SATICI sorumlu değildir.
ALICI siparişi onaylaması halinde verilen sipariş ALICI’yı ödeme yükümlülüğü altına sokmaktadır.
........... 'lik siparişinizin ödeme bilgileri aşağıdaki gibidir:

Ödeme Özeti:
numaralı siparişinizin ............'lik ödeme bilgileri aşağıdaki gibidir:

Banka / Kredi Kartı: ................. (/ Tek Taksit)

aktarca.com.tr dan alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Yapılacak ödemelerde tüketicinin banka ile olan sözleşmesi veya mevzuat gereği doğabilecek diğer ilave maliyetler konusunda tüketicinin hizmet aldığı banka koşulları geçerli olacaktır.

3. ÖDEME, TESLİMAT VE İFA BİLGİLERİ

Sitemizde ve/veya mobil uygulamamızda kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Yapılacak ödemelerde tüketicinin banka ile olan sözleşmesi veya mevzuat gereği doğabilecek diğer ilave maliyetler konusunda tüketicinin hizmet aldığı banka koşulları geçerli olacaktır.

Siparişler, anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile ALICI’nın yerleşim yerinin konumuna bağlı olarak 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim edilir.

Alışverişinize seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine ilişkin hükümler uygulanacaktır.

4. CAYMA HAKKI

Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler ile çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.
Siparişinizi iptal etmek isterseniz müşteri ilişkileri ile iletişime geçip talebinizi oluşturabilirsiniz. Eğer siparişiniz henüz işleme alınmadıysa iptal işlemi gerçekleşir. Yasalar gereği Gıda ürünlerinde iade ve cayma hakkı bulunmamaktadır.

5. YÜKÜMLÜLÜKLERİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu Ön Bilgilendirme Formunda yer alan ürün ya da hizmete ilişkin olarak tüketiciye sunulan tüm bilgiler ve vaatler kampanya yayın süresi kadar geçerlidir.

6. GENEL HÜKÜMLER

6.1. SATICI’nın telefon yoluyla satışı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sipariş vermek için aranan telefon numarasının kullanımı nedeniyle, ücret tarifesi ile ilgili olarak ALICI ’ya herhangi bir ilave maliyet yüklenmemektedir.

6.2. SATICI’nın belirsiz süreli veya süresi bir yıldan fazla olarak satışa arz ettiği ürünlerle ilgili olarak herhangi bir satış şekli bulunmamaktadır.

6.3. SATICI’nın sürekli veya dönemsel olarak ifa edilen ürün olarak, satışa arz ettiği herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

6.4. Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması halinde; 23.02.2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10.03.2006 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.

6.5. ALICI www.aktarca.com.tr internet sitesinde ve/veya mobil uygulamasında sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI iş bu “Ön Bilgilendirme Formu” nu elektronik ortamda teyit etmekle mesafeli satış sözleşmesinin akdinden önce, SATICI tarafından ALICI’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler ürün/ürünlerin ülke gümrüğünden, vergisel ya da banka uygulamalarından kaynaklı her türlü gümrük bedeli, KDV ve benzeri durumlardan oluşabilecek ücretler hariç fiyatı ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edinmiş olduğunu teyit etmiş olur.

7. ALICI'NIN İTİRAZ VE ŞİKAYETLERİ

İşbu sözleşme Türk Hukuku kuralları çerçevesinde oluşturulmuş olup, geçerliliği ve bağlayıcılığı Türk Hukuku kuralları çerçevesinde olacaktır. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğacak herhangi bir ihtilafta Afyon Mahkemeleri yetkili olacaktır.

İş bu ön bilgilendirmenin uygulanmasında, ALICI şikâyet ve itirazları konusundaki başvurularını Afyon Tüketici Mahkemelerine veya Tüketici Hakem Heyetlerine yapabilir.